Refundace spotřebních daní – chtějte své peníze zpět!

Refundace spotřební daně představuje významný a často opomíjený zdroj příjmů. Eurowag nabízí zpracování této administrativně náročné agendy ze všech zemí, které vrácení části spotřební daně umožňují.

Minimalizujte své náklady za palivo

Vratka spotřební daně představuje výrazné snížení finančních nákladů za palivo – můžete ušetřit až 200 EUR bez DPH za nádrž. Požadavek na vrácení spotřební daně lze uplatňovat ve Francii, Belgii, Slovinsku, Maďarsku, Itálii, Rumunsku a Španělsku.

Sazby spotřební daně pro jednotlivé země naleznete zde:

Excise Duty Rates PDF | 381 KB

Vratky spotřebních daní se tedy pohybují až do 18 eurocentů za litr. Je však dobré mít na paměti, že v některých případech jsou možnosti vrácení spotřební daně omezeny podle množství spotřebovaných litrů za konkrétní období, registrací v dané zemi pro účely vrácení spotřební daně nebo používáním palivových karet pro vozidla nad 7,5 t vystavených na konkrétní registrační značku.

Po celou dobu vyřizování Vaší žádosti budete mít přehled o aktuálním průběhu a budete informováni o tom, ke kterému dni budou peníze na Váš účet poukázány.

Pokud tedy hledáte další spolehlivé zdroje úspory Vašich nákladů, neváhejte a požadujte vrácení spotřební daně již dnes.

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás
prostřednictvím on-line formuláře.
Mám zájem o nabídku