Vedení společnosti W.A.G.

Vrcholový management je základním kamenem firmy a jejích hodnot. Lidé ve vedení společnosti W.A.G. při své práci vycházejí z důvěry, integrity a týmové spolupráce. Představenstvo a Chief Officers tvoří manažeři s vysokým tvůrčím potenciálem, dlouholetými zkušenostmi a hlubokou expertizou z oblasti mezinárodního obchodu, dopravy, financí a ropného průmyslu.

Právě díky těmto hodnotám a jejich unikátní syntéze společnost dlouhodobě vytváří inovativní produkty a služby, které díky své vysoké kvalitě a přidané hodnotě pro zákazníka získává stále silnější pozici na mezinárodním poli vydavatelů flotilových karet.

Naší misí je být pro naše zákazníky klíčovým partnerem v oblasti řešení pro silniční mobilitu, poskytovat jim ucelené a komplexní produkty a služby při použití moderních digitálních technologií. Neustálá touha po zlepšení a po spokojených zákaznících z nás dělá spolehlivé obchodní partnery a atraktivní cíl pro investice.

 

Představenstvo

 

Martin Vohánka
Chief Executive Officer, předseda

Krátce po ukončení středoškolských studií Martin založil společnost W.A.G., kterou nyní řídí z pozice předsedy představenstva.

V současnosti W.A.G. payment solutions, a.s. patří do šestice největších poskytovatelů platebních řešení pro mobilitu v Evropě.

Martin přednáší na Vysoké škole ekonomické v Praze a je nositelem titulu MBA, který získal na univerzitě v Pittsburghu.

Martin se dlouhodobě věnuje otázkám rozvoje občanské společnosti a je spoluzakladatelem Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky a Nadace BLÍŽKSOBĚ.

V roce 2014 se stal finalistou soutěže EY Podnikatel roku.

 

Attila Dsupin
Chief Commercial Road Transport Officer, člen

Attila pracoval celkem 18 let na různých obchodních a finančních pozicích v mezinárodní skupině MOL, která působí v oblasti ropného a energetického průmyslu. Z toho v posledních několika letech byl generálním ředitelem společnosti MOL v České republice.

Do společnosti W.A.G. přišel v srpnu 2016 a to na pozici Chief Commercial Road Transport Officer (CCO).

Klaus Burkart
Chief Shared Service Center Officer, člen

Klaus má bohaté zkušenosti z oblasti řešení mobility pro dopravní společnosti. Během své kariéry pracoval v mnoha evropských zemích a také v Číně. Před svým příchodem do W.A.G. působil osm let na různých pozicích v německé společnosti DKV, mimo jiné také jako viceprezident pro oblast Eurasie.

Do firmy W.A.G. přišel Klaus v prosinci 2016 a zastává v ní pozici Chief Shared Service Center Officer (CSO).

Tomáš Michek
Chief Financial Officer, člen

Po studiu ekonomie Tomáš v letech 2005–2008 působil ve společnosti Fujitsu Siemens Computers. Nejprve jako controller a následně regionální controller pro střední a východní Evropu.

Ve společnosti W.A.G. působí od října 2008. Nejprve jako vedoucí účetního a controllingového oddělení a od dubna 2015 zastává pozici Chief Financial Officer (CFO).

Martin Hannsmann
Chief Quality Officer, člen

Po studiích statistiky a pravděpodobnosti Martin několik let učil na Západočeské univerzitě v Plzni. Od roku 1996 byl manažerem kvality ve švédské společnosti PLM, která se posléze přejmenovala na firmu Rexam, respektive Petainer. V roce 2003 byl jmenován ředitelem závodu v Aši, jenž během jeho více než desetiletého působení ve funkci získal několik uznávaných ocenění.

Do společnosti W.A.G. přišel v říjnu 2014 a to jako Chief Quality Officer (CQO).

Ivan Jakúbek
Chief Corporate Development Officer, člen

Ivan má více než 15 let zkušeností s vedením rychle rostoucích společností. Před příchodem do W.A.G. působil v Enterprise Investors, kde získal bohaté zkušenosti z oblastí softwarových produktů, finančních služeb a mezinárodní kamionové přepravy. Ivan se spolupodílel na budování úspěšných strategií například pro společnosti jako AVG Technologies, Kofola nebo STD Donivo. Ivan se dlouhodobě věnuje podpoře občanské společnosti a to zvláště v oblasti vzdělávání. Je také prezidentem Slovenské asociace rozvojového kapitálu.

Ve společnosti W.A.G. působí od dubna 2017.

Neil Brownlie
Chief Commercial Light Vehicles Officer, člen

Neil přináší 25leté mezinárodní zkušenosti z oblasti finančních, karetních a platebních služeb a technologií. Během své kariéry žil a pracoval v několika zemích, včetně Portugalska, Turecka, Německa a Rakouska. Před příchodem do společnosti W.A.G. zastával několik pozic ve společnosti CSC, působil v ní například jako Head of Fuel Cards a Strategic Deals Executive. Před svou pracovní kariérou byl důstojníkem v britské armádě a účastnil se bojových operací v několika státech.

Neil vystudoval obchod (s francouzštinou) na Edinburgh Napier University. Ve společnosti W.A.G. působí od února 2017 a to jako Chief Commercial Light Vehicles Officer.

Vlastnická struktura

59,33 % Martin Vohánka
35,06 % prostřednictvím vlastněné společnosti Couverina Business

32,81 %TA Associates prostřednictvím vlastněné Bock Capital EU Luxembourg WAG S.a.r.l.
www.ta.com

7,86 % Minoritní akcionáři
z řad managementu

Kontaktujte nás

Vyberte si kartu na míru

Karty Eurowag  jsou uzpůsobené přímo na míru Vašemu podnikání

Řešení pro velké a střední dopravní společnosti

Pro tyto společnosti je ideálním řešením palivová karta Eurowag One.

Více o Eurowag One

Řešení pro spediční společnosti

Speciálně pro spedice a jejich smluvní dopravce jsme navrhli unikátní produkt – kartu Eurowag Vector.

Více o Eurowag Vector

Řešení pro menší dopravce

Přímo pro menší dopravce a firemní vozidla je navržena předplacená karta Eurowag Easy.

Více o Eurowag Easy

Řešení pro firmy s flotilami osobních a dodávkových vozidel                           

Přímo pro firmy s flotilami osobních vozidel je navržena předplacená karta Eurowag Fleet.

Více o Eurowag Fleet