Dozorčí rada

Hlavním úkolem dozorčí rady je kontrolovat činnost představenstva, které společnost W.A.G. payment solutions řídí, a dohlížet na činnost firmy. Členy dozorčí rady jsou schopní manažeři s bohatými mezinárodními zkušenostmi z oblasti obchodu, financí, IT, ropného průmyslu a nákladní dopravy.

 

Ketil Thorsen
Předseda

Ketil je nezávislý konzultant s bohatými zkušenostmi s prací pro mezinárodní společnosti z oblasti ropného průmyslu, platebních řešení a retailu. Po studiích ekonomie pracoval 16 let na různých pozicích pro společnost Royal Dutch Shell. Po svém působení v poradenské společnosti Accenture byl postupně několik let generálním ředitelem firem Bravia v Norsku, Grensemat a KBÄ. V letech 2009 – 2014 pracoval pro společnost WEX, kde měl na starost zavádění palivových karet na nových trzích.

Martin Burda
Člen

Martin má za sebou více než dvacetiletou kariéru v oblasti správy aktiv. Více než 15 let byl investičním ředitelem ING Investment Management (CR) a generálním ředitelem Investiční společnosti České spořitelny – největší české investiční společnosti s celkovými aktivy ve správě v objemu 150 miliard korun. V roce 2015 spoluzaložil investiční fond Sirius Investments SICAV, v němž je statutárním ředitelem.

Ajit Nedungadi
Člen

Ajit v současnosti zastává pozici Managing Partner v přední světové soukromé investiční společnosti TA Associates. V rámci ní působí ve vedení následujících společností: Access Technology, CIPRÉS a W.A.G. Zájmy TA Associates zastupuje také ve firmách AVG Technologies, Dr Lal PathLabs a Micromax Informatics. Před svým příchodem do investiční společnosti působil ve firmách Trilogy Software, Investcorp International a Credit Suisse First Boston. Ajit je absolventem Harvard Business School.

Joseph Morgan Seigler
Člen

Joseph je Managing Director přední světové soukromé investiční společnosti TA Associates a v rámci své pozice hájí zájmy TA Associates ve vedení následujících vybraných podniků: Access Technology, Flashtalking, Think project! a W.A.G. Před svým příchodem do investiční společnosti v roce 2002 působil v americké investiční bance Morgan Stanley a ve společnosti Raymond James. Joseph vystudoval Yale University a Stanford Graduate School of Business.

Alexander Joachim Heinrich Trautmann
Člen

Alexander je ostříleným manažerem s dlouhými mezinárodními zkušenostmi z oblasti financí, krizového managementu, IT a obchodu v oblasti poskytování platebních řešení a zkušenosti má také z leteckého, turistického a automobilového průmyslu. Působil jako CEO ve společnosti DKV Euro Service, která je předním vydavatelem palivových karet pro přepravní společnosti. Během své kariéry působil také na manažerských pozicích ve společnosti Volkswagen Financial Services, kde měl na starost karetní služby pro automobilky MAN a Scania. V současnosti je Alexander nezávislým konzultantem pro management a od prosince 2016 je členem dozorčí rady W.A.G.

Petr Bartoň
Člen

Petr je manažer s bohatými zkušenostmi z online a mobilní sféry, v níž se pohybuje zhruba 20 let. Je zakladatelem a ředitelem společnosti Lundegaard, která klientům zajišťuje digitální služby. K nim patří například BNP Paribas Personal Finance, 3M, Česká spořitelna, T-Mobile, Cofidis, Prague Airport, ALD Automotive a ABB. V roce 2002 Petr inicioval vznik oborové asociace dodavatelů internetových řešení – Asociace.BIZ, která sdružuje nejvýznamnější oborové firmy působící v Česku.

Kontaktujte nás

Vyberte si kartu na míru

Karty Eurowag  jsou uzpůsobené přímo na míru Vašemu podnikání

Řešení pro velké a střední dopravní společnosti

Pro tyto společnosti je ideálním řešením palivová karta Eurowag One.

Více o Eurowag One

Řešení pro spediční společnosti

Speciálně pro spedice a jejich smluvní dopravce jsme navrhli unikátní produkt – kartu Eurowag Vector.

Více o Eurowag Vector

Řešení pro menší dopravce

Přímo pro menší dopravce a firemní vozidla je navržena předplacená karta Eurowag Easy.

Více o Eurowag Easy

Řešení pro firmy s flotilami osobních a dodávkových vozidel                           

Přímo pro firmy s flotilami osobních vozidel je navržena předplacená karta Eurowag Fleet.

Více o Eurowag Fleet